ЗАБОЛОТЦІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ПОСАДОВИХ ОСІБ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 25.06.2018 11:38

Виконавчий комітет Заболотцівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу Центру надання адміністративних послуг Заболотцівської сільської ради Бродівського району Львівської області.

Загальні вимоги до кандидата: освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра; вільне володіння державною мовою; стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або державній службі  не менше 1 року, або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років; досвід ведення ділової документації та ведення переговорів; вільне володіння ПК; вміння користуватися оргтехнікою, Microsoft Office (Word, Excel).

Особа, яка бере участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подає такі документи:

– заяву про участь у конкурсі;

– заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

– дві фотокартки розміром 4х6 см;

– копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присвоєння наукового ступеня;

– копію документа, який посвідчує особу;

– декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік;

– копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Особи можуть подати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, характеристики, рекомендації, наукової публікації тощо).

Додаткову інформацію, щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, тощо надає Заболотцівська сільська рада з 09.00 до 17.00 год.

Дата початку приймання документів: 25.06.2018 року.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: 80603 Львівська обл., Бродівський р-н, с. Заболотці, вул. Шевченка, буд. 12.

Телефон для довідок (03266) 36-134.